Magyar Kupa: A Miskolc mehet az aranyért

miskolc20170901

Nagy csatában egy góllal volt jobb Sike József együttese a BVSC-nél.

A második MK elődöntőben a BVSC és a Miskolc csapott össze.

Nos, szinte rendre a BVSC szerzett vezetést az első félidőben, a Miskolc csak futott az eredmény után és egyenlíteni telt az erejéből. A fordulás után, átvette a kezdeményezést Sike József együttese, hiszen ekkor a BVSC-nek kellett iparkodnia. Az utolsó negyedben 8-7-es miskolci vezetésről futhattak neki a csapatok, amit az etap derekán Csapó egalizált, 8-8. A hajrában azonban érkezett Stojanovics, aki beállította a 9-8-as eredményt.

Egy hét múlva FTC-Miskolc meccset rendeznek a fináléban.

BVSC-Zugló-PannErgy-Miskolc 8-9 (2-2, 3-3, 2-3, 1-1)

BVSC: Györke – Csapó 1, Várnai, Létay 2, Kovács P., Pásztor 1, Mészáros 1. Csere: Mladonivczky, Lajkó, Török 2, Ambrus, Sugár 1, Szabó B. Vezetőedző: Szűcs Levente

Miskolc: Csoma – Banicsevics, Bowen 1, Vadovics, Bedő 1, Lőrincz 2, Stojanovics 4. Csere: Vismeg, Hornyák, Nagy Á., Misics 1, Milicsics, Szőke. Vezetőedző: Sike József