Gól nélküli döntetlent játszott a Milan a Valencia otthonában

A Milan szerda este idegenben 0-0-s döntetlent játszott a Valenciával az előszezon negyedik felkészülési mérkőzésén, majd a rendes játékidőt követően tizenegyespárbajban 5-3 arányban alulmaradt. Az első játékrészben Fikayo Tomori hosszú indítása után Rafael Leao bevette az ellenfél kapuját, azonban a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot. Leao valójában nem tartózkodott lesen, így jogtalan ítélet született. A második félidő végén egy komolyabb összetűzés is kialakult a pályán Rade Krunic szabálytalan belépője miatt, azonban gól nem született egyik oldalon sem.

VALENCIA – MILAN 0-0 (5-3)
Időpont: 2021.08.04. 20:30
Helyszín: Estadio Mestalla, Valencia