Férfi Ob I: négy góllal győzött a Fradi Egerben

ftcvarga20181901

Hibátlan mérleggel fejezte be a Fradi az alapszakaszt.

Az első negyedben némi meglepetésre az Eger vezetett. 1-1 után Rasovics majd Kürti góljaival már 3-1 volt a hazaiaknak, a hajrában azonban érkezett Varga találata, 3-2. A második nyolc percben megfordította a Fradi az eredményt, 2-0-ra nyerte az etapot, így a nagyszünetben 4-3-ra már ők vezettek.

A fordulás után Younger akciózott egyet, majd Murisics révén kapaszkodott az Eger, 4-5. A záróetapban egy előnyt használt ki a Fradi, 4-6. A továbbiakban az Eger Vlahopulosz révén közelebb tudott jönni, sőt, még volt egy lehetősége a hazaiaknak, hogy egalizáljanak, de kimaradt. A végén négyre hízott Varga Zsolt együttesének az előnye, így 14/14-el fejezte be az alapszakaszt.

A férfi Ob I., 14. forduló programja:

A-csoport:

2019. február 21., csütörtök:

ZF-Eger-FTC-Telekom 5-9 (3-2, 0-2, 1-1, 1-4)
Gólszerzők: Vlachopulosz 2, S. Rasovics 1, Kürti 1, Murisics 1 ill. Varga Dénes 3, Younger 2, Jaksics 2, Vámos 1, Nikics 1