Botrány és döntetlen Rómában

Két román szurkolót megkéseltek Rómában, a Lazio-Dinamo Bukarest labdarúgó BL-selejtező előtt.

A tömegbunyót követően öt románt szállítottak kórházba, közülük kettőt szúrt sebbel. A felvezetés után a mérkőzés is paprikás hangulatban zajlott. A meccsen a vendégek szereztek vezetést Danciulescu góljával, amit Mutarelli egyenlített ki, így a vége 1-1 lett. A Lazio Rocchi révén kihagyott egy 11-est. A hazai gárda két kiállítás miatt 9 emberrel fejezte be a találkozót, de a bíró a románoktól is kiszórt egy játékost az utolsó percben. További eredmények: Benfica-FC Koppenhága 2-1 (Rui Costa duplájával), Rangers-Red Star 1-0 (Novo a 90. percben szerezte a győztes gólt), Valencia-Elfsborg 3-0. A többi mérkőzést ma rendezik, a visszavágókat pedig 2 hét múlva tartják.