Bajnokok Ligája: értékes győzelmet szerzett a Fradi

A Novi Beográd ellen győzött a zöld-fehér együttes.

Fotó: fradi.hu / archív

Nem finomkodtak egymással a csapatok, rögtön az első negyedben három-három gólt bevertek. A második nyolc percben Ubovics már a harmadik találatát jegyezte és Vigvári is beköszönt, ezzel 7-5 volt a Fradinak, de ekkor jött Vlachopulosz, aki 7-6-ra módosította az eredményt.

A fordulás után, bár többször feljött döntetlenre a Belgrád, azonban a Fradinak mindig sikerült elhúznia. Az utolsó másodpercekben Ubovics villant, 11-9. A záróakkordban remekül védekeztünk és Vogel is állta a lövéseket, így 11-10-re győzött a Fradi.

Bajnokok Ligája, 4. forduló:

A-csoport:

November 30., kedd:

Ferencváros – Novi Beograd 11-10 (3-3, 4-3, 4-3, 0-1)
Gólszerzők: Ubovics 4, Vámos 3, Merkulov 2, Fekete 1, Vigvári 1 ill. S. Rasovics 2, Pijetlovics 2, Gogov 2, Perkovics 1, Vlachopulosz 1, S. Rasovics 1, Mandics 1

Jadran Split – Radnicki Kragujevác 9-8

Olympiakosz – Barceloneta 8-4

Tbiliszi – Brescia 11-19

A csoport állása: 1. Olympiakosz 10 pont, 2. Brescia 10 pont, 3. Barceloneta 6 pont, 4. Novi Belgrád 6 pont, 4. Jadran Split 6 pont, 4. Ferencváros 6 pont, 7. Radnicski 1 pont, 8. Dinamo Tbiliszi 0 pont