Bajnokok Ligája: A Szolnok nem tudott csodát tenni, az OSC is kapitulált

gocicsszolnok2017

Nem sikerültek jól a szombati magyaros meccsek a BL-ben.

Rosszul kezdődött a Recco-Szolnok meccs a számunkra, hiszen Gitto majd Ivovics révén már 2-0-ra vezetett a talján gárda. Nos, a hajrában Younger labdája talált utat a hálóban, sőt az ausztrál duplázott is, így eggyel ment az első etap után a Recco, hiszen Mandics is eredményes tudott lenni, 3-2. A második nyolc perc sem nekünk kedvezett, hiszen már volt három is közte, végül Younger jóvoltából, csak kettő volt közte a nagyszünetben.

A fordulás után, meglódult a magyar csapat, előbb Jansik majd Younger már a negyediket tapasztotta Tempesti kapujába, 5-5. Echenique gólja a legjobbkor jött a taljánoknak, hiszen 15 másodperccel a vége előtt talált be. A zárótepaban Ivovics akciózott egyet. Az utolsó nyolc percben nem termett a Szolnoknak babér, hiszen Ivovics és Filipovics is eredményes tudott nyerni, így hárommam győzött a Recco.

A másik magyar csapat néggyel kapott ki Bresciában. Az OSC-ben megszerezte első BL gólját Burián, a legeredményesebb Kovács Gergő volt három találattal.

Bajnokok Ligája, főtábla, 11. forduló:

Március 31., szombat:
A-csoport:

Brescia – A-Híd OSC Újbuda 9-5 (2-1, 3-1, 1-1, 3-2)
Gólszerzők: N. Presciutti 3, Ch. Presciutti 1, Guidi 1, Rizzo 1, Bertoli 1, Janovics 1, Vukcsevics 1 ill. Kovács Gábor 3, Gór-Nagy 1, Burián 1

Barceloneta – Jug Dubrovnik 8-6 (3-2, 1-2, 2-0, 2-2)
Partizán Belgrád – Olympiakosz 4-7 (0-2, 0-1, 1-1, 3-3)
Hannover – Dinamo Moszkva 11-15 (2-2, 2-5, 3-3, 4-5)

– Szolnok 8-5 (3-2, 2-1, 1-2, 2-0)
Gólszerzők: Mandics 2, Ivovics 2, Echenique 1, Figari 1, Filipovics 1, Gitto 1 ill. Younger 4, Alekszics 1

19:00 Jadran Herceg Novi – Steaua Bukarest 16-10 (4-2, 6-4, 3-2, 3-2)
19.30 Spandau 04 – Alphen 14-8 (4-1, 5-3, 2-2, 3-2)