Bajnokok Ligája: a Szolnok is elszállt

Nem sikerült a Tisza-parti együttesnek győznie a Sport Management ellen, így nem jutott a BL Final Eightbe.

Győzelmi kényszerbe ugrott vízbe a Szolnok a Sport Management ellen.

Az első negyedben nem született gól, nem úgy a másodikban, ahol az elején minden jól alakult, hiszen Rasovics majd Teleki is betalált, 2-0. Azonban erre jött három olasz gól, így 3-2-re a vendégek vezettek. A harmadik nyolc percben Dolce mattolta Nagy Viktort, de a végig sikerült a kétgólos hátrányt egálra hoznunk, 4-4. Az utolsó nyolc percben Alekszics révén ismét visszavettük a vezetést, de Mirarchi 5-5-re módosította az állást. A hátralévő időben Dolce majd Rasovics is betalált, így 6-6-os eredmény született, ami azt is jelenti, hogy a Szolnoknak az utolsó fordulótól függetlenül nincs esélye a Final Eight-re.

A Bajnokok Ligája 13. fordulójában:

Szolnok – Sport Management 6-6 (0-0, 2-3, 2-1, 2-2)
Gólszerzők.: Alekszics 2, Rasovics, Teleki, Jansik D., Angyal ill. Dolce 2, Drasovics, Alessiani, Luongo, Mirachi