A Szolnok nem kegyelmezett, az UVSE és a Szentes is nagyot hajrázott

A Férfi OB I-ben a Tisza-partiak kitömték a Tatabányát, az UVSE mínusz kettőről mentette döntetlenre a Pécs elleni találkozót a hajrában, a Szentes pedig az Egerrel szembeni találkozót.

Szentesi VK / facebook archív

A Szolnok tizenkét góllal verte a Tatabányát, az UVSE pedig 6-8-ról mentette 8-8-ra a mérkőzését az utolsó negyedben. A Szentes pedig 3-1-el zárta az utolsó negyedet az Eger ellen, így 7-7 lett a meccs.

A Férfi OB I., 6. fordulójának programja illetve eredményei:

2020. szeptember 23., szerda:

Szolnoki Dózsa-TVSE Vízilabda 17-5 (3-3, 6-0, 3-1, 5-1)
Gólszerzők: Drasovic 4, Kovács 3, Pijetlovic 3, Angyal 2, Nagy 2, Konarik 1, Schmölcz 1, Filipovic 1 ill. Tanczer 2, Szabó 1, Szőke 1, Keresztúri 1

UVSE Hunguest Hotels-PVSK Mecsek Füszért 8-8 (2-1, 1-1, 3-4, 2-2)
Gólszerzők: Vigvári Vince 3, Molnár 3, Bencz 1, Aranyi 1 ill. Csaba 2, Rakonjac 2, Csorba 1, Zerinváry 1, Gál 1, Sólyom 1

METALCOM SZENTES-ZF-Eger 7-7 (1-2, 1-2, 2-2, 3-1)
Gólszerzők: Fülöp 4, Mátyók, 2, Takács 1 ill. Török 2, Kovács 2, Baksa 1, Lőrincz 1, Murisics 1,

20:00 BVSC Zugló-SZVE

PannErgy-Miskolc-FTC-Telekom (elhalasztva)