A Guardians nyerte az újoncok rangadóját

Egy félidőn át még szoros meccset vívtak az Őrzők és a Darazsak.

Az elmúlt hétvégén folytatódott a TD Store Divízió II. Két újonc együttes mérte össze erejét. A CFS Guardians és a Kaposvár Hornets is jól teljesített eddig ebben a szezonban. Igaz, mindkét alakulat különböző mérleggel rendelkezett a találkozó előtt.

DSC06854

Az összecsapáson a vendégek kezdtek jobban, meg is szerezték a vezetést. Horváth Márió átadására az end zone-ban Kovács Viktor csapott le és az egész pályán átloholva szerzett touchdownt alakulatának. Plántek Zoltán ezután az extrát értékesítette (0-7). A Guardians-t annyira nem fogta meg az, hogy a kaposváriak szereztek vezetést, hiszen még az első negyedben fordítottak. Marsi Tamás futása és Karkas Balázs elkapása hozott pontokat a hazaiaknak (12-7).

DSC07329

Az első félidőben nagy csatát vívott a két együttes, de a harmadik negyedben tovább növelte előnyét a Guardians. Horváth Márió és Langane Dominik futásaival 24-7-re növelte fórját a csongrádi gárda. Erre már a Hornets nem tudott válaszolni, így az Őrzők újabb győzelemmel közel kerültek a playoffhoz.

Fotók: Szabó Dávid

CFS Guardians – Kaposvár Hornets 24-7 (12-7, 0-0, 12-0, 0-0)
Pontszerzők: Marsi Tamás, Karkas Balázs, Horváth Márió, Langane Dominik 1-1 TD, illetve Kovács Viktor 1TD, Plántek Zoltán 1 XP