A Concepcion otthon szenvedett vereséget, a Rubi legyőzte a Granollerst a Spanyol bajnokság 19. fordulójában

40961628752_346543705a_b

Március 24-én lezajlott a spanyol bajnokság 19. fordulója, ami nem várt meglepetéseket tartalmazott. A Concepcion csapata a Dos Hermanast fogadta hogy bebiztosíthassa első helyét a tabellán, ám a vendégek nem várt támadójátékot tartogatva akadályozták meg ezt. A párharc első két negyede végig fej-fej melletti küzdelmet eredményezett, a félidőben 4-4 volt az állás. A harmadik periódus volt az igazi fordulópont, amelyben a Dos Hermanas 6 gólt lőve vette kézbe az irányítást, brutális támadójátékot produkálva. Ezt a szintet végig tartani tudták, a mérkőzés pedig eldőlni látszott, és bár a ligaelső Concepcion szerzett két gyors gólt, hamar szertefoszlatta a reményeiket az utána kapott 4 vendég találat. Ez jelentette a meccs végét, és a 14-8-as végeredményt. A Concepcion elszenvedte első hazai, összességében a 4. vereségét a bajnokságban.

A tabella második helyén álló Rubí a Granollers otthonába látogatott, hogy megszerezze 13. győzelmét. A találkozó kezdettől fogva nagyon kiélezett volt, egyik csapat sem tudott igazán ellépni a másiktól, azonban a végét a vendégek jobban bírták. Két gólos sikert aratva utolérték a ligaelső Concepción-t.

forrás:rfen.es