Forma-1 2017: A Magyar Nagydíj élő közvetítései HD felbontásban

Vasárnap, 13:30 – M4 SPORT
Forma 1 Mag...

Tovább

Forma-1 2017: A Brit Nagydíj rajtsorrendje

A helyi közönség nagy örömére a háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Brit Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti majd meg az első rajtkockából.

Tovább

Forma-1 2017: Az Osztrák Nagydíj rajtsorrendje

Valtteri Bottas nyerte a Forma-1-es Osztrák Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti az élről.

Tovább

Nagy Viktor: Elődöntőt kell játszanunk

A válogatott vízilabdakapus nyolcszoros magyar bajnok, 2007-ben világbajnoki ezüstöt,  2013-ban világbajnoki aranyat nyert.  2014-ben tagja volt a budapesti Európa bajnokságon második helyen végzett válogatottunknak. Egy hónapja pedig a Szolnokkal elhódította a Bajnokok Ligáját.

Tovább

Magyar János és az örömautózás

Magyar Jani egy hónapja a Red Bull Ringen versenyezhetett utoljára. Ezen a hétvégén a Pannóniaringen folytatódik a 2017-es szezon.

Tovább

Forma-1 2017: Az Azeri Nagydíj rajtsorrendje

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Azeri Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti majd meg az élről.

A 32 éves versenyzőnek ez az idei ötödik, pályafutása során pedig már a 66...

Tovább

Magyar János: Visszatérés a Pannóniaringre

Harc a meleg és a versenytársak ellen. A hétvégén Magyar János a Pannóniaringen újra versenybe száll, ahol egyszerre két sorozat versenyeit is teljesítheti.

Tovább

A TrollFoci csapata mentőkutyáknak adta a milliós nyereményét

A Petőfi rádió játékán nyert nyereményét a mentőkutyásoknak adta a Trollfoci csapata.

Tovább

BZ Racing Team: Balogh Zozó a hétvége sztárja

A Swift Cup Europe mezőnyének a Salzburgringen folytatódott a 2017-es szezon. A csonka hétvégén Zozó nyerte a futamokat.

Tovább

Forma-1 2017: A Kanadai Nagydíj rajtsorrendje

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája indulhat az élről vasárnap a Forma-1-es Kanadai Nagydíjon.

Tovább

Forma-1 2017: A Monacói Nagydíj rajtsorrendje

A Ferrarival versenyző Kimi Räikkönen nyerte a Forma-1-es Monacói Nagydíj szombati időmérő edzését, így ő rajtolhat az élről a vasárnapi futamon.

Tovább

Magyar János a maximalista

Kér időmérő, két verseny és magyar sikerek. Magyar János a Red Bull Ringen teljesítette a szezon második hétvégéjét.

Tovább

Kategóriagyőzelem az első napon

Magyar János a Red Bull Ringen teljesíti az idei második versenyhétvégéjét. Az első időmérőn és az első versenyen sem talált legyőzőre a kategóriájában.

Tovább

Egyetlen magyar az osztrákoknál

Magyar János számára a Red Bull Ringen folytatódik a 2017-es szezon. A forma autós bajnok számára ez ESET kupa és Zóna bajnoki forduló is egyben. A mezőny egyetlen magyar versenyzője Jani lesz.

Tovább

Forma-1 2017: A Spanyol Nagydíj rajtsorrendje

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Spanyol Nagydíj szombati időmérő edzésén, így a vasárnapi futamot ő kezdheti majd meg az élről.

Tovább

Forma-1 2017: A Spanyol Nagydíj élő közvetítései

A Spanyol Nagydíj élő közvetítéseinek időpontjai az M4 Sportcsatornán HD felbontásban.

Tovább

Forma-1 2017: Az Orosz Nagydíj rajtsorrendje

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Orosz Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat az első rajtkockából.

Tovább

Forma-1 2017: Az Orosz Nagydíj élő közvetítései

Az Orosz Nagydíj élő közvetítéseinek időpontjai az M4 Sportcsatornán HD felbontásban.

Tovább

Pelével találkozhatnak a magyar focirajongók

A Snickers a futballtörténelem egyik legnagyobb legendájával fogott össze az új, “Játssz úgy, mint Pelé!” kampányuk keretében. A verseny során három magyar focirajongónak lesz lehetősége arra, hogy találkozzon Pelével a barcelonai Olimpiai Stadionban, és részt vegyenek egy közös edzésen a világhírű sportikonnal. A versenyzőknek csupán annyit kell tenni, hogy jelentkeznek az április 24-től június 18-ig tartó felhívásra, és feltöltenek egy fotót vagy videót www.snickers.hu oldalra, ahogyan Pelé egyik trükkjét utánozzák.