uvsenoi20

Nagy meccset húztak be a lilák, mégpedig idegenben.

uvsenoi20

Négy góllal verte az UVSE a BVSC-t! (Fotó: UVSE/facebook)

A tabella első két helyén álló csapat találkozott egymással. A Szőnyi úton adott egymásnak randevút a BVSC és az UVSE.

A mérkőzés első negyedében jól tartották magukat a hazaiak, négyszer is mattolták Ganglt, míg a másik oldalon három találatt esett. A második negyedben jó volt a lilák védekezése, egyetlen gólt kaptak, Kisteleki akcióból volt eredményes, míg Keszthelyi ellenállhatatlan volt, így már a nagyszünetben az UVSE vezetett 6-5-re. A fordulás után Kisteleki egy büntetőt értékesített, majd jöttek a vendég gólok, egészen kilencig meg sem álltak. A záróakkordban nem tudott feljebb zárkózni a BVSC. Sőt, egyre nyílt az olló, végül 14-10-re győzött Áts Bertalan csapata.

Női ob I., alapszakasz, 5. forduló:

BVSC Zugló-Diapolo–UVSE-Tropicarium 10–14 (4–3, 1–3, 2–4, 3–4)

BVSC: Bolonyai – Farkas K., Kisteleki D. 5, Koncz 1, Leimeter 1, Máté 2, Gyöngyössy. Csere: Crittenden, Lantos, Pócsi, Tamás V., Kele 1, Varga V., Doroszlai (kapus). Vezetőedző: Petrovics Mátyás

UVSE: Gangl – Czigány 1, van der Sloot 2, Kisteleki H. 1, Szücs G., Keszthelyi 4, Csabai 2. Csere: Hertzka 1, Kövesdi 1, Bicskei, Kuna 1, Takács V. 1, Kiss E., Maczkó (kapus). Vezetőedző: Áts Bertalan