Kanada vagy Németország

Noi_vizilabda.jpgKialakult a negyeddöntő mezőnye a női vízilabda világbajnokságon.

A pénteki eredmények: A-csoport – Oroszország-Spanyolország 12-7, Kína-Németország 4-11; B-csoport – Kanada-Puerto Rico 13-4, Brazília-Ausztrália 3-11, C-csoport – Görögország-USA 6-8, Hollandia-Kazahsztán 14.7, D-csoport – Kuba-MAGYARORSZÁG 4-19, Olaszország-Új-Zéland 21-9. A csoportokban a mieink mellett Oroszország, az Egyesült Államok és a házigazda Ausztrália végzett az élen, így ezek a csapatok a március 25-i mérkőzések győztesei közül kapnak ellenfelet, amelyeken a csoportok második és harmadik helyezettjei csapnak össze. A párosítás: MAGYARORSZÁG-Németország vagy Kanada, Oroszország-Görögország vagy Új-Zéland, Ausztrália- Olaszország vagy Hollandia, Egyesült Államok-Spanyolország vagy Brazília.