Ifi bajnok a KSI!

ifiksi201701

A tökéletes szezon után, a Final Fourban sem talált legyőzőre a KSI.ifiksi201701

Fotó: KSIpolo

Hibátlan mérleggel érkezett a KSI az alapszakasz után a Final Fourba. A Vasas a második helyen zárt, még a BVSC a harmadikon valamint a Fradi a negyediken.

A szombati elődöntőben a sportiskolások 14-6-ra verték az FTC-t, míg a Vasas egy szoros meccsen, 6-5-re győzte le a Szőnyi útiakat.

A mai helyosztókon a BVSC lett a harmadik, miután 11-7-re győzött a zöld-fehérek ellen. Az utolsó meccsen aztán alapszakaszban is nagy csatákat vívott KSI-Vasas csata jöhetett.

A mérkőzésen Kósa révén a KSI szerzett vezetést, majd rögtön jött rá a válasz, Burián volt eredményes. Az első negyedben aztán visszavették a vezetést a sportiskolások, hiszen Horváth akciózott egyet, 2-1. A második nyolc percben a küzdés dominált, így egy-egy gólt láthatott a nagyérdemű, 3-2.

A fordulás után kezdett elhúzni a KSI. Schmölcz révén már 4-2 is volt a javukra, és kétgólos előnyüket a záróakkordig megtartották. Az utolsó etapot 3-0-ra is megnyerte a címvédő. A csapatból mindhárom találatot Schmölcz szerezte, így 8-3-ra megnyerte a KSI a találkozót és lett bajnok.

Országos Ifjúsági Bajnokság, döntő:

KSI SE – Vasas-Continental 8-3 (2-1, 1-1, 2-1, 3-0)
Gólszerzők: Schmölcz 4, Kósa 2, Lévai 1, Horváth 1 ill. Burián 1, Trombitás 1, Zsíros 1

A bronzmeccsen:

FTC – BVSC 7-11 (2-3, 2-3, 1-2, 2-3)
Gólszerzők: Irmes 2, Gál 2, Fülöp 1, Goschi 1, Beliczay 1 ill. Sugár 3, Fodor 2, Balaska 2, Tanczer 1, Ágh 1, Mladoniczky 1, Batizi 1