Férfi Ob I: Honvéd feltámadás

Szivosmartonhonved201701

Mínusz négyről mentette döntetlenre a Honvéd a Miskolc elleni meccset az utolsó negyedben.

A Honvéd kezdte jobban a mérkőzést, hiszen az első negyedben 2-1-re vezetett. A második nyolc percben a hajrában még Balakirev révén a Honvéd ment eggyel, majd Vadovics és Nagy jóvoltából már 5-4-re a vendég együttesnél volt az előny a félidőben.

A nagyszünet után még rátett egy lapáttal Sike József együttese. Vadovics bünetőjével már 8-5-re vezettek az utolsó nyolc perc előtt a Miskolc. A záróakkordban Milicsics révén már négy volt közte. Ezek után a Honvéd begyújtotta a rakétákat. Balakirev, Vad majd Szivós góljainak köszönhetően már 8-9 volt az állás. Két és fél perccel a vége előtt pedig egy büntetőt értékesített Manhercz, 9-9. A hátralevő időben nem esett gól, így döntetlen lett a meccs vége.

Férfi Ob I., 9. forduló, nyitótalálkozó:

RacioNet Honvéd – Pannergy Miskolc 9-9 (2-1, 2-4, 1-3, 4-1)
Gólszerzők: Balakirev 4, Manhercz Á. 2, Gyárfás 1, Vad 1, Szivós 1 ill. Vadovics 3, Milicsics 2, Dőry 1, Bowen 1, Misics 1, Nagy 1