Férfi Ob I: Egy lépéssel közelebb az UVSE a címvédéstől

uvse20167

Benczur Márton csapata két góllal győzött a Dunaújváros ellen. A BVSC otthon verte a Fradit a bronzcsatában.

uvse20167

Fotó: UVSE / facebook

Nagy meccset játszott egymásal az UVSE és a Dunaújváros. A találkozó a második félidőben dőlt el, 2-2 után meg tudott lépni a hazai gárda, egy hétgólos etap után már Keszthelyiéknél volt az előny. A záróakkordban még erre rá tudtak tenni, így 7-5-re győztek a lilák.

A párharc állása, ami az egyik fél harmadik győzelméig tart 1-0 az UVSE-nek.

A bronzmeccsen a BVSC és a Fradi között a harmadik nyolc perc döntött, mikor 5-1-re elhúzott Petrovics Mátyás együttes és ez a vendégeknek már túl sok volt, így 1-0-ra vezetnek a Szőnyi útiak az eyik fél két győzeleméig tartó párharcban.

Női Ob I., döntő, 1. mérkőzés:
UVSE–Dunaújváros 7-5 (2-2, 0-0, 4-3, 1-0)
Gólszerzők: Keszthelyi 3, Csabai 3, Parkes, ill. Gurisatti 2, Garda, Vályi V., Hlengiwe

A 3. helyért, 1. mérkőzés:
BVSC-Zugló–FTC 11-8 (1-2, 2-2, 5-1, 3-3)
Gólszerzők: Leimeter 4, Utassy 3, Takács, Farkas K., Hertzka, Kuna, ill. Kövér Kis 4, Bujka 2, Kövesdi, Gémes