Férfi Ob I: az OSC visszavágott a Honvédnak

oscvízilabda201701

OSC győzelemmel kezdődött ez az év a férfi Ob I-ben.

Fotó: Balogh Máté / archív

Pótolt mérkőzéssel kezdődött meg az Ob I a 2018-as évben.

A Honvéd Újbudán vizitált, a Kőér utcaiak nagy meglepetést okoztak még októberben, mikor hazai pályán legyőzték az OSC-t.

Most revansra készültek Tóth Mártonék, akik nélnehezítette a feladatot, hogy edzőjüket, Petik Attilát nélkülözniük kellett, hiszen eltiltását töltötte, így Tóth László dirigált.

Az első negyedben csak az OSC rezgette meg a hálót, Tóth Márton egy előnyt használt ki. A második nyolc percben Szivós egyenlített egy szabaddobásból, de erre jött két hazai gól, így a félidőben 3-1-re ment az OSC. A fordulás után 5-1-nél úgy nézett ki végleg eldőlt a meccs, de a záróakkord előtt ismét visszajött a Honvéd két gólra, 5-3. Az utolsó negyedben az újbudai együttes Salamon, Erdélyi majd Ubovics révén meg sem állt 8-3-ig, a vége ötgólos hazai siker lett.

Férfi Ob I., pótolt mérkőzés a 8. fordulóból:

A-Híd OSC Újbuda – RacioNet Honvéd 9-4 (1-0, 2-1, 2-2, 4-1)
Gólszerzők: Erdélyi 2, Salamon 2, Tóth 2 Randjelovics 1, Ubovics 1 ill. Manhercz Á. 1, Illés 1, Szivós 1 , Balakirev 1