Férfi Ob I: A Pécs megküzdött a győzelmért

pecs2017111701

Egyetlen gól döntött a Vasas-Pécs meccsen.

Az alsóház listavezetője látogatott a Vasas otthonába a középszakasz 6. körében.

Nos, a mérkőzést a Pécs kezdte jobban, hiszen már az első negyed után 3-1 volt a vendégeknek. A kétgólos előny megmaradt a nagyszünetben is, hiszen elsősorban Csacsovszky majd Csaba révén 3-5 volt az állás.

A félidő után, meglódult a hazai gárda, Marnitz vezérletével már 7-7 állt az eredményjelzőn. Az utolsó negyedben Steinmetz révén már 8-7 volt a hazaiaknak. A hajrára megfordított a Pécs a meccset, 10-8-ra is mentek. A két gól végül egyre apadt. Érdekesség, hogy a záróetapban kilenc gól is esett, végül 11-12 lett a találkozó vége.

Figyelemre méltó, hogy a két gárda majd’ fele találkozik hétfőn is, hiszen a Komjádi Kupa végjátékára hivatalos mindkét gárda.

Férfi Ob I., középszakasz 6. fordulójának nyitányán:

VasasPlaket-PVSK-Mecsek Füszért 11-12 (1-3, 2-2, 4-2, 4-5)
gólszerzők: Bencz 3, Marnitz 2, Sélley Rauscher 2, Steinmetz Á. 2, Bóbis 1, Babay 1 ill. Chilkó 3, Csaba 3, Szatmáry 2, Csacsovszky E. 1, Csacsovszky A. 1, Lajkó 1, Rakonjac 1