Eb: kiizzadt döntetlen a németek ellen

magyarvilagligafina01

Gólszegény meccs X-re futott a németek ellen. A csoportmásodikként mentünk tovább.

A mérkőzésen a németek szerezték meg a vezetést Real révén. Az első negyedben ez az egy találat született, hiszen pontatlanok voltunk elől és a helyzetkihasználásunk is döcögött, finoman fogalmazva. A második nyolc percben Zalánki villant, Schenkel hóna alatt szerezte meg az egyenlítő találatunkat. A fordulás után pár perc alatt több gól született mint az első félidőben. Bedő révén megszereztük a vezetést, de a harmadik negyedben is döntetlen állt az eredményjelzőn. A záróakkordban Stamm lőtt a rövidbe, 4-3 oda, de még mielőtt baj lehetett volna jött Pohl és bevágta a megúszását, 4-4. A döntetlen maradt a végig, ami azt is jelenti, hogy a magyar válogatott vélhetően a hollandokkal játszik a newgyeddöntőért, ahol majd Szerbia vár a csapatra.