Czink kiesett

Czink_Melinda1.jpgKiesett a Balgalore-i nemzetközi női tenisztornán Czink Melinda. Szintén korán búcsúzott James Blake a San Joséban zajló férfi viadalon.

Az indiai tornán eddig remekül menetelő magyar játékost Tzipora Obziler állította meg a harmadik fordulóban. Az izraeli teniszező 6:4, 7:6-ra nyert a jelenleg legmagasabban jegyzett honi versenyző ellen – hangzott el a Magyar Rádióban.

Az amerikai James Blake a második fordulóban a világranglista 103. helyén tanyázó horvát Ivo Carlovictól kapott ki 6:7, 7:6, 6:4-re. Blake honfitársának nem okozott gondot a továbbjutás: Andy Roddick a szintén amerikai Sam Querrey ellen nyert 6:4, 7:6-ra. Továbblépett a harmadik körbe az orosz Marat Szafin is, aki a tajvani Lu ellen aratott 6:4, 5:7, 6:4-es győzelmet.