Forma-1

Forma-1 2017: A Monacói Nagydíj rajtsorrendje

A Ferrarival versenyző Kimi Räikkönen nyerte a Forma-1-es Monacói Nagydíj szombati időmérő edzését, így ő rajtolhat az élről a vasárnapi futamon.

Tovább

Forma-1 2017: A Spanyol Nagydíj rajtsorrendje

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Spanyol Nagydíj szombati időmérő edzésén, így a vasárnapi futamot ő kezdheti majd meg az élről.

Tovább

Forma-1 2017: A Spanyol Nagydíj élő közvetítései

A Spanyol Nagydíj élő közvetítéseinek időpontjai az M4 Sportcsatornán HD felbontásban.

Tovább

Forma-1 2017: Az Orosz Nagydíj rajtsorrendje

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Orosz Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat az első rajtkockából.

Tovább

Forma-1 2017: Az Orosz Nagydíj élő közvetítései

Az Orosz Nagydíj élő közvetítéseinek időpontjai az M4 Sportcsatornán HD felbontásban.

Tovább

Bahreini Nagydíj – Bottas nyerte az időmérőt

Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája nyerte a Forma-1-es Bahreini Nagydíj időmérő edzését szombaton, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az első helyről.

Tovább

Forma-1 2017: A Bahreini Nagydíj élő közvetítései

A Bahreini Nagydíj élő közvetítéseinek időpontjai az M4 Sportcsatornán HD felbontásban.

Tovább

Forma-1 2017: A Kínai Nagydíj rajtsorrendje

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíj szombati időmérő edzését, így ő kezdheti az élről a vasárnapi futamot.

Tovább

Forma-1 2017: A Kínai Nagydíj élő közvetítései

A Kínai Nagydíj élő közvetítéseinek időpontjai az M4 Sportcsatornán HD felbontásban.

Tovább

Ausztrál Nagydíj – Vettel nyerte az idénynyitó futamot

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte az idénynyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat vasárnap.

Tovább

Az Ausztrál Nagydíj rajtsorrendje

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es szezonnyitó, az Ausztrál Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.

Tovább

Forma-1 2017: Az Ausztrál Nagydíj élő közvetítései

Az Ausztrál Nagydíj élő közvetítéseinek időpontjai az M4 Sportcsatornán HD felbontásban.

Tovább

Forma-1: A végleges 2017-es versenynaptár

Több változás történt az előzetesen kiadott versenynaptárhoz képest. Íme a 2017-es forma-1 versenynaptár.

Tovább

Sámliról a csúcsra

Méltatlanul kevés szó esik az autóversenyzés alapját jelentő gokartsportról, azon belül pedig a szárnyaikat bontogató fiatalokról. David Gruz, a motorsport.com szakújságírójának segítségével összegyűjtöttük a 2016-os esztendő öt legígéretesebb gokartversenyzőjét. Nem lepődnénk meg, néhányukat a jövőben a Forma–1-ben is viszont látnánk. … Bővebben Tovább

Max megérkezett

Futamot nyert, történelmet írt, előzött, ütközött, balhézott, vízen járt. Pár szóban összefoglalva nagyjából erről szólt a 19 éves Max Verstappen 2016-os szezonja a Forma–1-ben. Mi azonban igyekeztünk ennél kicsit hosszabban is visszapillantani a holland tini évére, és arra, hogyan lett … Bővebben Tovább

Forma-1 2016: Az Abu-Dhabi Nagydíj rajtsorrendje

A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája volt a leggyorsabb a szezonzáró Forma-1-es Abu-Dzabi Nagydíj szombati időmérő edzésén, míg legnagyobb riválisa, az összetettben 12 pont előnnyel vezető csapattársa, Nico Rosberg a második rajtkockát szerezte meg.

Tovább
Fotó: formula1.com

Forma-1 2016: Az Abu Dhabi Nagydíj élő közvetítései HD felbontásban

November 27.-én rajtol a Forma-1 2016-os szezonjának utolsó, huszonegyedik futama, Az Abu Dhabi Nagydíj. Élő közvetítés HD felbontásban az időmérőkről, és a futamról az alábbi időpontokban az M4 Sport csatornán.

Tovább

Forma-1 2016: A Brazil Nagydíj rajtsorrendje

A világbajnoki címvédő brit Lewis Hamilton nyerte a Forma-1-es Brazil Nagydíj szombati időmérő edzését Sao Paulóban, így a vasárnapi futamon ő indulhat az első helyről.

Tovább

Forma-1 2016: A Brazil Nagydíj élő közvetítései HD felbontásban

November 13.-án rajtol a Forma-1 2016-os szezonjának huszadik futama, A Brazil Nagydíj. Élő közvetítés HD felbontásban az időmérőről, és a futamról az alábbi időpontokban az M4 Sport csatornán és a Duna tv-n.

Tovább

Forma-1 2016: A Mexikói Nagydíj rajtsorrendje

A címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Mexikói Nagydíj szombati időmérő edzését, amelyen legnagyobb riválisa, a világbajnoki pontversenyben vezető csapattársa, Nico Rosberg második lett.