Pecssajtotajekoztato01Mecsekalján is gondolnak a következő szezonra, a mai napon megtartott sajtótájékoztatón vázolták a következő idény csapatát is.  Fotó: PVSK Mecsek Füszért / facebook A legfontosabb hír, hogy 14 játékossal hosszabbított a Pécs, így a csapat nagy része marad a 2018/2019-es idényben – áll a klub hivatalos facebook oldalán. De Blasio Domenico szakosztályvezető elmondta: idén nagyon […] Tovább

A Milan az Arsenallal találkozik a nyolcaddöntőben

A piros-feketék a Ludogorets-et, míg az Ágyúsok az Östersunds-ot búcsúztatták. Tovább

Nagy lépést tehet a továbbjutás felé a magyar csapat

noi valogatott01Sorozatban harmadik hazai mérkőzésére készül a magyar női vízilabda-válogatott a világligában, s az olimpiai bajnoki ezüstérmes spanyolok, valamint a Rióban harmadik oroszok legyőzését követően a hollandok ellen is begyűjtené a három pontot. Bíró Attila együttese éppen a hollandok otthonában kezdte a sorozatot, s úgy kapott ki egy rendkívül szoros mérkőzésen 7-6-ra, hogy egy alaposan megfiatalított […] Tovább

Élő közvetítés a Gáláról

A Nemzeti Lovarda hivatalos megnyitóját és a Magyar Lovas Szövetség díjátadó gáláját, szombaton 11.00 és 19.00 órától

a RiderLine Online Tv élőben közvetíti!

cover2-2

Tovább

Nézőszámok a férfi Ob I-ben – Élre állt az Eger

eger2018nezokAz Eger nemcsak az alapszakasz-győztes lett, toronymagasan a hevesi városban jártak ki legtöbben mérkőzésekre a férfi Ob I alapszakaszában. Összegeztük a nézőszámokat 14. forduló után… Fotó: egrivizilabda klub / facebook Mint ahogy az elmúlt szezonokban is szokásunk volt, most is megnéztük a nézőszámokat, hogyan állnak az alapszakasz után a férfi Ob I-ben. Ami az átlagnézőszámot […] Tovább

Kalinic iránt Németországból érdeklődnek?

A 30 éves csatár eddig 4 alkalommal volt eredményes a szezonban. Tovább

A 14. forduló játékosa: Madaras Norbert

madarasnorbert201801Elévülhetetlen érdemei voltak abban, hogy a Fradi megnyerte a szuperrangadót a férfi Ob I, 14. fordulójának zárómeccsén.   Nagy meccset húzott be a Ferencváros a Szolnok ellen. Az alapszakasz zárómérkőzésén 13-11-re győztek a zöld-fehérek a Tiszaligetben. Nos, a mérkőzésen háromszor is eredményes tudott lenni balkezes klasszisunk, ezeket a gólokat mind a második negyedben szerezte Madaras, […] Tovább

Középszakasz – Íme, így folytatódik tovább a férfi Ob I

Budapest, 2017. július 25.
Egy magyar játékos a férfi vízilabdatorna negyeddöntõjében játszott Magyarország-Oroszország mérkõzésen a 17. vizes világbajnokságon a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában 2017. július 25-én.
MTI Fotó: Czagány BalázsFelsőházra és alsóházra oszlik a mezőny, ahol már hétvégén fordulót rendeznek.  MTI Fotó: Czagány Balázs A felsőházban az alapszakasz két csoportjának legjobb négy-négy helyzett együttese küzd meg. Mint ismertes, az Eger nyerte az alapszakaszt, így a hevesi együttes várhatja a legkedvezőbb helyről a további meccseket mögötte a rivális Szolnok és a Fradi. Az alsóházban a Pécs vezet, […] Tovább

Milan-Ludogorets: a hivatalos kezdőcsapatok

A piros-feketék háromgólos előnyt szereztek az első mérkőzésen. Tovább

Íme a Milan lehetséges ellenfelei az Európa Ligában

Csütörtök este kialakult a nyolcaddöntő teljes mezőnye az Európa Ligában. A sorsolás ma 13:00-kor lesz.... Tovább

A Milan kettős győzelemmel továbbjutott az EL-ben

Milan-Ludogorets 1-0. Tovább

Férfi Ob I: Pazar meccsen legyőzte a Fradi a Szolnokot

madarasnorbertfradi02Egy gólgazdag, izgalmas találkozón két góllal győzött a Fradi a férfi Ob I címvédője ellen az alapszakasz zárófordulójában. Szuperrangadók napja, az Eger-OSC után, a Szolnok- Fradi meccs következett. Nos, a találkozót a Szolnok kezdte jobban, Alekszics majd Gocics révén 2-0-ra elhúztak. A továbbiakban feljött a Fradi egálig, 3-3 volt az utolsó perc előtt, de ekkor kétszer […] Tovább

AC Milan – Ludogorets: Élő közvetítés

Férfi Ob I: nagyot hajrázott az Eger

eger2017LenartmartonEgyetlen góllal győzött az Eger az OSC ellen az alapszakasz zárófordulójában. Fotó: egrivízilabda.hu Két rangadó maradt a férfi Ob I., 14. fordulójából a csütörtöki napra. Nos, először az Eger-OSC meccset bonyolították le a B-csoportban. Ez a találkozó fontosnak volt mondható, de nem sorsdöntő találkozónak, hiszen már egyik csapat sem előzheti meg a másikat az alapszakaszban. […] Tovább

“Egyik sorozatban sem hibázhatunk” – Gattuso

Gattuso a meccs előtt Ricardo Rodriguez társaságában nyilatkozott. Tovább

Rudics: most tökéletesedhet a vízilabda

ratkorudics01A horvát legenda beszélt a szabályváltozásokról, a javuló kommunikációról, és arról, hogy szó van arról, hogy a tokiói olimpiára két cserejátékost is lehessen majd utaztatni. Az olasz tekintélyes portál, a wpdworld.com interjút közöl Ratko Rudiccsal. A négy olimpiát is megnyert szövetségi kapitány mint elmondta, a barcelonai és az ostiai találkozón négy dolgot érintettek, ami a vízilabda játék alapelveit […] Tovább

Tekesport – Zsinórban hatodszor guríthat a Szeged a BL négyes döntőjében!

Egy magyar csapat jutott be a tekézőknél a Bajnokok Ligája négyes döntőjébe. Az Alabárdos Szegedi TE zsinórban hatodszor lesz tagja a Final Four mezőnyének.

A szegediek a negyeddöntő visszavágón egy végletekig kiélezett meccsen értek el döntetlent a német Bamberg otthonában, így a Tisza-parti odavágón aratott győzelemnek köszönhetően a magyar csapat jutott a bambergi március 31-én kezdődő négyes döntőbe.

A férfiaknál a másik magyar együttes, a Zalaegerszegi TK az itthoni 6-2-es siker után ugyanilyen arányban kikapott a Schwabsberg legénységétől, és csak a több szettpontjuknak köszönhetik a továbbjutást a németek.

A nőknél a Rákoshegyi VSE sajnos nem tudta meglepni idegenben a Celje csapatát, így összesítésben 4-12 arányban a szlovén csapat bizonyult jobbnak, és jutott be a négyes döntőbe.

Az Alabárdos Szegedi TE az elmúlt 16 év alatt 14 alkalommal szerepelt a BL négyes döntőjében.  Zsinórban hatodszor vannak ott a legjobb négy csapat között, az utóbbi öt évben pedig háromszor győztek és kétszer szereztek BL-ezüstöt.

Eredmények:

Kegljaski Klub Celje (szlovén) - Rákoshegyi VSE 1:7 (7,5: 16,5)

KC Schwabsberg (német) - Zalaegerszegi TK 2:6 (8:16)

SKC Victoria 1947 Bamberg (német) - Alabárdos-Szegedi TE 4:4 (10,5:13,5)

Tovább

Hétből hat helyszín, köztük Budapest már biztos

uszasIsmét egy nagy eseménynek ad otthont Budapest. A vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA oldalán olvasható kommünikéből kiderül, a 2018-as szériában rövidpályás és nagymedencés versenyeket is rendeznek majd, s 2,5 millió dollárt osztanak szét a legjobbak között. Fontos változás, hogy az úszók újra megkötések nélkül, bármennyi számban indulhatnak – Hosszú Katinka tavaly kritizálta a […] Tovább

Férfi Ob I: A Debrecen megcsinálta!

dvse201801Nagy az öröm a cívisvárosban.  Fotó: Nagy Anita Hosszú idő telt el, de most ismét felsőházas a debreceni csapat a férfi Ob I-ben, hiszen a tegnap elért Kaposvár elleni 9-9-es döntetlennel, kvalifikálta magát a csapat a legjobbak közé. Komlósi Péter, a debreceniek vezetőedzője így értékelt a sikert: – Nagyon nagy siker nekünk az, hogy bejutottunk a […] Tovább