Bajnokok Ligája: Ismét kapitulált a Szolnok az Eger ellen

eger2017Lenartmarton

Három góllal győzött az Eger a Szolnok ellen.

Fotó: egrivízilabda.hu / Lénárt Márton

Mint ismeretes, az Eger az előző körben meglepte a címvédőt, hiszen Szolnokon tudott nyerni, most otthon kellett bizonyítania.

Az első negyedben csak egyetlen gólt láthattunk, Vlahopulosz talált be. A második nyolc percben is növelte az Eger az előnyét, ismét a görög támadó volt eredményes, 2-0. Majd Kis harcolt ki egy ötméterest, amit Younger értékesített. A továbbiakban is a hazaiak irányítottak, hiszen Decker majd Rasovics is betalált, így a nagyszünetben érett a meglepetés, 4-1-re vezetett az Eger.

A fordulás után, úgy ment le a harmadik nyolc perc, hogy nem láthattuk gólt. A záróakkordban Bedő révén 5-1-re vezetett már az Eger. A folytatásban zárkózott a Szolnok, 5-3-ig is feljött, de Csucskovics húzása a 6-3-as végeredményt eredményezte.

A Bajnokok Ligája, 8. játéknapjának magyar-magyar rangadóján:

ZF-Eger – Szolnoki Dózsa 6-3 (1-0, 3-1, 0-0, 2-2)
Gólszerzők: Vlachopulosz 2, S. Rasovics 1, Decker Á. 1, Csucskovics 1, Bedő 1 ill. Zalánki 2, Pralajnovics 1