Az olaszok Rijekában fricskázták meg a horvátokat

Vodafone magyar olasz8

Jó védekezésének köszönhetően nyerte meg az olasz válogatott a horvátok elleni meccsét.

Alessandro Campagna együttese átruccant Rijekába, hogy egy barátságos mérkőzés keretében megmérkőzzön a horvátokkal. Mindkét kapitány kísérletezett, hiszen a hazaiaknak Sparada, Zovics vagy éppen Vlahovics is lehetőséget kapott, míg a vendégeknél Alesiani, Manzi Bertoli és Canella is vízbe ugorhatott.

A mérkőzésen a védekezés dominált. Az olaszok az első negyedben Di Fluvio majd Aicardi révén már 2-0-ra vezettek, a második negyedben Krapics használt ki egy előnyt és a közte egy gól maradt a nagyszünetig, 2-3. A fordulás után Renzuto már kettőre hízlalta a különbséget, de Petkovics egyre zárkóztatta csapatát. A záróakkord sem tudott közelebb jönni a horvát csapat az olaszhoz, így a végén 5-4-re győzött a talján együttes.