Az 5. forduló játékosa: Madaras Norbert

madarasfradi01

Zászlóshajója volt csapatának a Honvéd ellen, négy találatával a csapat, a mérkőzés és a forduló egyik legeredményesebbje volt.

Madaras formában (Fotó: FTC VÍzilabda/facebook)

Nagy meccset játszott a Kőér utcában a Honvéd és a Fradi. A hazaiak sokáig ott loholtak a zöld-fehérek nyakán. A vendégektől Madaras Norbert négy gólt is szerzett. A legfontosabb pillanatokban zúdította kétszeres olimpiai, és világbajnokunk a hálóba a labdát. A harmadik negyedben vállára vette a csapatát és 5-6 után már a hajrára 7-6-os vezetéssel mehetett a Fradi.

Madaras az Eger ellen szerzett még négy gólt a második körben. Teljesítménye még mindig a legjobbak közé emeli, rutinja, tapasztalata, gólerőssége sokat hozhat az elkövetkezendő fordulóban és a szezonban is a Fradinak.

Az eddigi fordulók játékosai:

Az 1. forduló játékosa: Gyárfás Tamás

A 3. forduló játékosa: Stefan Mitrovics

– A 4. forduló játékosa: Salamon Ferenc

( a második fordulóból hátra van még a BVSC-UVSE mérkőzés, itt ezért nem hiredettünk forduló legjobbját még)