A sötét oldal elbukott – Kásásék már az elődöntőben a Masters vb-n!

mastersvbMillennium02

Nem tudott a “sötét oldal” sem kifogni a Kemény-legényeken. Kásásék a Darkside-on is túlléptek, így már a legjobb négy között vannak.

Csoportgyőztesként, hibátlan mérleggel jutott a negyeddöntőbe a Millennium csapata a Masters vb-n. A legjobb nyolc között a Darkside együttese ellen ugrottak medencébe a Kemény-legények.

A mérkőzésen az első negyedet nehezebben, 2-0-ra tudta megnyerni az együttes, ekkor Molnár majd Benedek tudott betalálni. A második nyolc percben már megnyugtató volt a fölény, hiszen beindult a henger, 5-1-re hozták le ez az etapot a srácok. Szépen jöttek a találatok, így már 7-1 volt a nagyszünetben. A fordulás után Kiss majd Varga Zsolt is villant, majd Molnár brillírozott, 40 fölött is eszméletlen, mit művelt centerben, 10-1. Az utolsó negyedben még hatot közétettek Kásásék, így 16-1-re győztek.

Az elődöntőben magyar-magyar rangadót rendeznek, hiszen az Oázis csapata jön holnap 19 órától.

Masters vb, negyeddöntő (40+-os kategória)

Millennium – Darkside 16-1 (2-0, 5-1, 3-0, 6-0)
Gólszerzők: Benedek 3, Kásás 2, Varga Zs. 2, Molnár 2, Varga T. 1, Biros 1, Fodor 1, Kiss 1, vári 1, Marcz 1, Székely 1 ill. Amr 1