A legjobbkor vezetett az UVSE – Eldőlt a 13. hely sorsa is

uvseffi201701

Nagy csatában az UVSE szerezte meg a 13. pozíciót a férfi Ob I-ben. A második meccsen a Tatabányát verték a lilák.

A bajnoki cím már eldőlt, de maradtak még nyitott kérdések a férfi Ob I-ben.

Például a Tatabánya és az UVSE párharca, ami a 13. helyért ment. Az első mérkőzést 14-11-re nyerték a lilák hazai pályán, így közel került a 13. helyhez az együttes

Nos, a mai mérkőzést jobban kezdte a Tatabánya, a hazaiak már két góllal mentek a második negyed után, igaz az előnyük volt már három is, de Garancsy találatára Korényi tudott válaszolni, 4-2. A harmadik nyolc percben háromszor is egyenlített az UVSE, de átvennia a vezetést nem sikerült Németh Zsolt együttesének, 6-6. A záróakkordban 7-7-es állás után egy perccel a vége előtt Szentesi megszerzte a vezetést az UVSE-nek, amit a végig ki sem adott a kezéből, érdekesség, hogy egyszer vezetett csak a csapat a meccsen, de a legjobbkor, a végén.

Férfi Ob I., rájátszás: (a 13. helyért)

Tatabánya VSE – UVSE 7-8 (2-1, 2-1, 2-4, 1-2)
Gólszerzők: Garancsy 1, Kiss Gy. 1, Máthé 1, Szabó B. 1, Francsics 1, Salamon A. 1, Kolarik 1 ill. Korényi 2, Szentesi Á. 2, Dávid 1, Keresztúri 1, Márkus 1, Korbács 1

( a párharcot az UVSE nyerte 2-0-ás összesítéssel.)