Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/clients/client23/web57/web/wp-content/themes/trendy-news/inc/breadcrumb-trail/breadcrumbs.php on line 230

A Jug CO továbbra is veretlen, a Jadran Carine bebiztosította helyét a horvát “A1″-es ligában.

Március 17-én mind a 10 horvát “A1″-es ligában szereplő csapat medencébe szállt Horvátországban.

A toronymagasan ligaelsőként álló Jug CO a Partizan vendégeként szerezte meg újfent a győzelmet, számszerint a 17.et. A mérkőzés végig kiegyenlített volt, a vendégek azonban az utlolsó pár percet jobban bírták, 5-3-ra nyerték a záró etapot, ami döntő fontosságúnak bizonyult. A vendégek legjobbja Hrvoje Benic volt 4 találattal.

A második helyen álló Jadran Carine bebiztosította helyét a HAVK Mladost előtt, miután egy viszonylag könnyű meccsen legyőzte a Mornar BS-t 10-5 arányban. A találkozó a második negyedben már eldőlni látszott, miután 3 gólos előnyre tettek szert a félidőre. Ezután folytatódott a hazaiak passzív támadójátéka, a különbség tovább nőtt, és csak a végén tudott a Mornar 1-2 gólt jegyezni. A mérkőzés legjobbja a vendégek centere, Aleksa Ukropina volt 4 találattal.